Zadzwoń do nas
+48 789 385 020

Szanowni Państwo,
Strefa Rozwoju jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Powstała na bazie doświadczeń ludzi ją tworzących. Doświadczenia te wywodzą się z wieloletniej pracy w działach szkoleń i zarządzania instytucjami związanymi z edukacją ustawiczną.
Organizujemy profesjonalne kursy zawodowe i szkolenia w zakresie kompetencji twardych i miękkich, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również dla instytucji publicznych, organizacji non profit i firm prywatnych.
Programy kursów i szkoleń tworzone są indywidualnie, dedykowane konkretnym Klientom i Uczestnikom, dopasowane do ich potrzeb i możliwości.
Pracujemy w kameralnych grupach, ale też indywidualnie, tak by każdy wyniósł ze szkolenia możliwie najwięcej kompetencji cenionych na rynku pracy.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi współpracujących trenerów i instruktorów - praktyków w swoich dziedzinach, dla których szkolenie ludzi jest pasją, możemy zaoferować szeroki wybór szkoleń w konkurencyjnych cenach. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług wracają do nas. To dla nas najwyższa rekomendacja.
Na potwierdzenie realizacji usługi wydajemy certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia oraz zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na zlecenie Klienta organizujemy egzaminy wewnętrzne i zewnętrzne zgodne z założeniami Europejskiej Ramy Kwalifikacji.
W ramach współpracy z Urzędami Pracy realizujemy bony szkoleniowe oraz staże dla osób bezrobotnych.
Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, zawsze pytamy o ocenę szkolenia, wyciągamy wnioski i doskonalimy nasze usługi. Wciąż wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku pracy poszerzając naszą ofertę. Nasi pracownicy zawsze dbają o rzetelną i sprawną współpracę.

zdjecie lewe strona glowna

Kursy

Zapraszamy na kursy informatyczne i graficzne

KURSY INFORMATYCZNE
I GRAFICZNE

Zapraszamy na kursy kosmetyczne i fryzjerskie

KURSY KOSMETYCZNE
I FRYZJERSKIE

Zapraszamy na kursy gastronomiczne

KURSY
GASTRONOMICZNE

Zapraszamy na kursy księgowe i firmowe

KURSY KSIĘGOWE
I FIRMOWE

Zapraszamy na kursy medyczne

KURSY
MEDYCZNE

Zapraszamy na kursy hobby i przydatne w domu

KURSY HOBBY
I PRZYDATNE W DOMU

Zapraszamy na kursy językowe

KURSY
JĘZYKOWE

Zapraszamy na kursy dopasowane do twoich potrzeb

POZOSTAŁE
KURSY