Szanowni Państwo,
Strefa Rozwoju jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową. Powstała na bazie doświadczeń ludzi ją tworzących. Doświadczenia te wywodzą się z wieloletniej pracy w działach szkoleń i zarządzania instytucjami związanymi z edukacją ustawiczną.
Organizujemy profesjonalne kursy zawodowe i szkolenia w zakresie kompetencji twardych i miękkich, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również dla instytucji publicznych, organizacji non profit i firm prywatnych.
Programy kursów i szkoleń tworzone są indywidualnie, dedykowane konkretnym Klientom i Uczestnikom, dopasowane do ich potrzeb i możliwości.
Pracujemy w kameralnych grupach, ale też indywidualnie, tak by każdy wyniósł ze szkolenia możliwie najwięcej kompetencji cenionych na rynku pracy.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi współpracujących trenerów i instruktorów - praktyków w swoich dziedzinach, dla których szkolenie ludzi jest pasją, możemy zaoferować szeroki wybór szkoleń w konkurencyjnych cenach. Klienci, którzy skorzystali z naszych usług wracają do nas. To dla nas najwyższa rekomendacja.
Na potwierdzenie  realizacji usługi wydajemy certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia. Na zlecenie Klienta organizujemy egzaminy wewnętrzne i zewnętrzne zgodne z założeniami Europejskiej Ramy Kwalifikacji.
W ramach współpracy z Urzędami Pracy realizujemy bony szkoleniowe oraz staże dla osób bezrobotnych.

Wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu środków na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. 

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, wyciągamy wnioski i doskonalimy nasze usługi. Wciąż wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku pracy poszerzając naszą ofertę. Nasi pracownicy dbają o rzetelną i sprawną współpracę.

 

zdjecie lewe strona glowna

Kursy

Zapraszamy na kursy informatyczne i graficzne

KURSY INFORMATYCZNE
I GRAFICZNE

Zapraszamy na kursy kosmetyczne i fryzjerskie

KURSY KOSMETYCZNE
I FRYZJERSKIE

Zapraszamy na kursy gastronomiczne

KURSY
GASTRONOMICZNE

Zapraszamy na kursy księgowe i firmowe

KURSY KSIĘGOWE
I FIRMOWE

Zapraszamy na kursy medyczne

KURSY
MEDYCZNE

Zapraszamy na kursy hobby i przydatne w domu

KURSY HOBBY
I PRZYDATNE W DOMU

Zapraszamy na kursy językowe

KURSY
JĘZYKOWE

Zapraszamy na kursy dopasowane do twoich potrzeb

POZOSTAŁE
KURSY