Rozszerzony kurs tworzenia stron internetowych  - 90 godzin
Szkolenie skierowane jest do osób z biegłą znajomością obsługi komputera, które chcą pracować w zawodzie grafika komputerowego, osób pracujących w działach marketingu i reklamy, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, pracowników biurowych, którzy chcą używać niestandardowych elementów graficznych wektorowych w tworzonych przez siebie dokumentach oraz osób które pasjonują się grafiką komputerową i chcą rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie.
 
Program kursu:
Stopień I
Celem I etapu kursu jest zdobycie (lub utrwalenie) podstawowych umiejętności - niezbędnych by poważnie myśleć o bardziej zaawansowanym tworzeniu stron internetowych. Ten etap kursu skupia się na tworzeniu elementów strony w języku HTML 5 i nadawaniu im odpowiedniego wyglądu za pomocą stylów CSS. Uczestnicy szkolenia zapoznają się również z podstawową obsługa programu graficznego Photoshop. Nie lekceważ tego etapu. HTML oraz CSS żyją i się rozwijają. Współcześnie używany HTML 5 bardzo się zmienił w stosunku do swoich poprzedników sprzed kilku lat. W stylach CSS również zaszła rewolucja. Staramy się podążać za tym rozwojem i przekazywać naszym uczniom najnowsze rozwiązania. 
 
Stopień II
Kurs II stopnia bazuje na umiejętnościach opanowanych na kursie I stopnia. Tym jednak razem skupiamy się na ładniejszej oprawie wizualnej naszych stron – więcej Photoshopa i stylów CSS. Współczesne strony nie mogą się obejść bez interaktywnych elementów takich jak: rozwijane menu, pokazy slajdów itp. Na tym etapie szkolenia nauczymy się dodawać do naszych stron tego typu zawartość. Zajmiemy się również osadzaniem na stronach multimediów.
 
Stopień III
Strona internetowa musi nie tylko ładnie wyglądać, ale przekazywać również jakąś treść. Najwygodniejszym sposobem edycji i zarządzania ową treścią jest wykorzystanie któregoś z gotowych, darmowych CMS (np. WordPress, Joomla itp.). Trzeci etap szkolenia skupia się na instalacji, użytkowaniu i personalizacji systemu zarządzania treścią WordPress. Jednym słowem nauczymy się tworzyć strony z wykorzystaniem WordPressa i przygotowywać dla  WordPressa własne tematy wizualne (niekiedy zwane również skórkami).
 
 
Po ukończeniu kursu Uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.